• |
ide | kryesore

Konfirmohet zyrtarisht ribashkimi i Borës dhe Donaldit (FOTOT)

-Instant, Paparazzi, Slider
Konfirmohet

Konfirmohet zyrtarisht ribashkimi i Borës dhe Donaldit. Puntata e parw e emisionit “Mw Lwr tw Flas”, konfirmon zyrtarisht zwrat e rikthimit mes Donaldit dhe Borws. Nw njw video tw pwrmbledhur, dwgjohen tw diskutohen shumw ndodhi dhe thashetheme.


Në video Donaldi shprehet: “Po unë i shkrujata dhe mesazhi i parë kush ka qenë?”. Më pas gjithçka vijon me një moment kur Bora bën një tatuazh në dorën e Donaldi. Më pas çifti rikrijojnë puthjen e famshme të BBV.


Bora publikoi foton e parë me Donald Veshajn në rrjetet sociale, duke zyratrizuar kështu lidhjen.
Konfirmohet

Krahas fotos, e shkrepur në studion e Donaldit, Bora shkruan: “Na lini të kërcejmë.” Ndërkohë nuk ka munguar as komenti i aktorit, i cili ka lënë disa emoji në seksionin e komenteve.
konfirmohet

Nisur nga fakti se fotoja është shkrepur në studion e “Më Lër të Flas” dhe emisioni nis më 1 tetor, kjo lë të kuptohet se moderatorja është e ftuar në programin e vëllezërve Veshaj. Nga ana tjetër mbishkrimi i fotos mund të merret si një konfirmim.


2 Comments

  1. Nuk e kuptoj,por ama fare-fare,pse merreni me nje idiot-vlonjat pordhac,e sidomos me nje femer,pa dinjitet e personalitet,qe humbi rastin e madh,per t’i fituar te dyja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.