• |
ide | kryesore

Post Malone rikthehet në skenë

-Instant, Paparazzi, Slider
reper

Post Malone do të rikthehet në skenë. Reperi ka zbuluar se do të dalë në skenën në Cleveland të martën mbrëma.


“Cleveland, unë do të këndoj disa këngë sonte”, njoftoi këngëtari  në Twitter, duke shtuar, “shihemi të gjithë sonte”.


Lajmi vjen pasi Malone u detyrua të anulonte shfaqjen e tij në Boston më 24 shtator pasi dëmtimeve gjatë rrëzimit në skenë.

“Mezi marrë frymë”, zbuloi ai në Twitter, vetëm disa orë përpara se shfaqja duhej të fillonte.“Tani jemi në spital, por me këtë dhimbje, nuk mund ta bëj shfaqjen sonte. Më vjen shumë keq.”

Më 18 shtator, artisti i nominuar për Grammy, po performonte në St. Pjesëmarrësit e koncertit dokumentuan momentin e frikshëm që ai u përplas në tokë, duke u përpëlitur nga dhimbja ndërsa rojet e sigurisë nxituan për t’u siguruar që ai ishte mirë. “Ai doli në skenë pas 10 minutash duke thënë se i vinte keq dhe ishte vrarë aq shumë sa po qante, më pas dikush i dha një birrë dhe ai përfundoi koncertin”, shkroi një dëshmitar në Twitter në atë kohë. Sipas TMZ, mjekët gjetën një frakturë të vogël në brinjët e tij pasi ai bëri një skanim dhe rreze X. Malone supozohet të luajë një tjetër shfaqje në Pittsburgh më 28 shtator./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.