• |
ide | kryesore

Rikthehet komenti i famshëm i Beatrix në foton e Donaldit&Borës

-Instant, F1, Paparazzi
Rikthehet

Rikthehet dhe njëherë komenti i famshëm Beatrix ë foton e Donaldit dhe Borës. Por kësaj rradhe ndryshe. Ishin fansat ata që u “hakmorrën” ndaj Beatrix, duke shkruajtur të njëjtën frazë, si dikur.


“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh, me zemër në dorë dje, i çmenda komshinjtë duke bërtitur. Love you zemër”, është komënti që nuk reshte së pari nën foton e sapo publikuar të Donaldit dhe Borës.


Bora Zemani i dha fund pritjes, duke konfirmuar të gjitha lajmet e kohëve të fundit, nga kthimi i saj me Donald Veshajn tek eksperienca e tyre e ardhshme si bashkëprezantues të “Dancing ëith The Stars”.

Fotoja e çiftit nga studioja e “Më Lër Të Flas” u bë kryefjala e mediave dhe rrjeteve sociale pasditen e djeshme (27 shtator). Të shumtë kanë qenë edhe fansat që janë lumturuar për dyshen e tyre të preferuar, por nuk munguan edhe ato që e shfytëzuan seksionin e komenteve për t’u “hakmarrë” ndaj Beatrix Ramosajt. Komentuesit e kanë bërë këtë as më pak dhe as më shumë se duke përdorur shprehjet që dikur janë thënë nga këngëtarja.

Kujtojmë që kjo ishte një frazë e përdorur nga Ramosaj në një foto të postuar nga Bora Zemani, moment i shkrepur mbrëmjen që bëri bujë të madhe kur zhvilloi takimin me Donald Veshajn në shtëpinë e “Big Brother Vip.”

Pasi u shfaqën vazhdimisht së bashku në sytë e publikut dhe pasi mikesha e tyre Semi ‘konfirmoi’ ribashkimin me një foto, Bora dhe Donaldi s’kanë ç’të fshehin më. Ata kanë marrë një “hap të rëndësishëm” në marrëdhënien e tyre, duke i lejuar të gjithë ta marrin vesh se janë bashkë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.