• |
ide | kryesore

Ngacmonte të miturit/ Arrestohet shqiptari i shumëkërkuar nga Greqia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
shqiptari

Policia greke ka kapur një shqiptari të shumëkërkuar. Arrestimi i shqiptarit është bërë nga sektori i verifikimit të pasaportave të Kapshticës në bashkëpunim me policinë e Follorinës.


Shqiptari 40 vjeç rezultonte i dënuar nga Gjykata e Irakleos me 15 vjet heqja lirie për ngacmim seksual dhe veprime të pahijshme ndaj të miturve. Emri i tij nuk bëhet i ditur, por ai është dërguar në paraburgim.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.