• |
ide | kryesore

2 banesa përfshihen nga flakët në Tiranë dhe Kamzë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
banesa

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e kësaj të premteje në Tiranë. Policia njofton se ngjarja ndodhi në rrugën “Lord Bajron”. Flakët u përhapën në katin e dytë të një pallati. Banesa është në pronësi të një 66-vjeçari me iniciale I. K..


Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale. Një grup hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Më pas një tjetër banesë është përfshirë nga flakët. Banesa ndodhej në rrugën Lura në Kamëz. Policia bën me dije se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale. Edhe aty po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.