• |
ide | kryesore

Ndryshime në Polici, lëvizin drejtorët në Durrës e Dibër

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
drejtorët

Ndryshime tek drejtorët në Policinë e Shtetit. Skënder Hita është emëruar Drejtori i Policisë së Durrësit.


Hita deri tani mbante postin e Drejtorit të Policisë së Dibrës dhe në Dibër është emëruar Drejtor i Policisë Dhimitraq Ziu.


Ky i fundit mbante deri tani postin e zv.drejtorit për Rendin në Durrës. Këto janë drejtorët e para që lëvizin pas marrjes së detyrës nga drejtori i ri i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku.

Lexo më tej: ‘Çfarë ndodhi me Ervis Martinaj-n?’/ Rama: Policia do flasë kur të ketë prova 

Lexo më tej: Dy ditë pas marrjes së detyrës Rrumbullaku mbledh drejtuesit e policisë 

Lexo më tej: Dy ditë pas marrjes së detyrës Rrumbullaku mbledh drejtuesit e policisë 


2 Comments

  1. Nuk mund te lihej Durresi pa drejtor qarku. Por nuk mund te riciklohen drejtuesit ekzistues, te mefshte dhe te paafte.

  2. Goxha levizje ka bere Met Kernacka.. Emra “te rinj” te paprovuar me pare.. Ah jo Meti por as Qameti se ben dot policine.. Qameti do emeroje emrat qe i serviren nga Kumbari i madh “Don Rama”..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.