• |
ide | kryesore

Tentoi të kryente marrëdhënie me 50-vjeçaren, arrestohet 65-vjeçari në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit
atentati, vdekje,

Një 65-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi ka tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 50-vjeçare nga Durrësi dhe u largua menjëherë për t’i shpëtuar Policisë.


Në banesën e tij në Ishëm, policia gjeti gjithashtu 2 kilogramë lëndë të dyshuar narkotike kanabis në proces tharjeje, si dhe kanë asgjësuar 28 bimë të dyshuara narkotike kanabis të kultivuara në oborr.


Lexo edhe:

Tentoi të përdhunonte një grua, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Njoftimi i policisë:

Durrës / Finalizohet nga Stacioni i Policisë Manzë, operacioni policor i koduar “Perëndimi”.

Tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 50-vjeçare nga Durrësi dhe u largua menjëherë për t’i shpëtuar Policisë, kapet dhe vihet në pranga 65-vjeçari.

Gjatë kontrollit në banesën e të arrestuarit, Policia gjeti dhe sekuestroi 2 kg kanabis në proces tharjeje dhe asgjësoi 28 bimë kanabisi të kultivuara në oborrin e kësaj banese.

 

 

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.