• |
ide | kryesore

Adam Levine shfaqet për herë të parë në skenë pas akuzave për tradhëti

-Instant, Paparazzi, Slider

Adam Levine është shfaqur për herë të parë në skenë pas akuzave për tradhëti. Adam performoi me grupin e tij më 1 tetor në The Event, një gala vjetore për mbledhjen e fondeve, në Las Vegas.


Organizatori i eventit, Shaquille O’Neal,shprehu mbështetjen e tij për Levine pas reagimit të ashpër publik mbi skandalin.


“Adami është një mik i imi prej shumë kohësh,” tha ai. “Unë gjithmonë them me vete, nuk mund të jem hipokrit. Edhe unë nuk kam qenë burri më i mirë në botë. Kështu që vetëm për shkak se kam një platformë të madhe tani nuk më jep të drejtën të shaj njerëzit e tjerë. Ai është i mrekullueshëm, ai po bën diçka për fëmijët, ai ka qenë gjithmonë i tillë. Unë jam i lumtur për të. Dhe i uroj fat.”

Levine adresoi akuzat në një postim në Instagram të 19 shtatorit. ” Unë përdora gjykim të dobët duke folur me dikë tjetër përveç gruas sime në çdo lloj mënyre flirtuese. Nuk kam pasur një lidhje, megjithatë kam kaluar kufirin gjatë një periudhe të penduar të jetës sime. Në disa raste, ajo u bë e papërshtatshme,” shkroi  ai. “Unë e kam adresuar këtë dhe kam ndërmarrë hapa për ta kaluar këtë situatë me familjen time.Gruaja ime dhe familja ime janë gjithçka që më intereson në këtë botë. Të jem kaqbudalla sa të rrezikoj të vetmen gjë që me të vërtetë ka rëndësi për mua ishte gabimi më i madh që mund të bëja ndonjëherë. Nuk do ta bëj kurrë.”/ Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.