• |
ide | kryesore

Asnjë kufizim për dokumentarin e Robbie William

Paparazzi, Slider

Robbie Williams premton se dokumentari i tij në Netflix do të jetë i mbushur me seks, drogë dhe probleme të shëndetit mendor, duke këmbëngulur se nuk ka kufi kur bëhet fjalë për xhirimet.


Këngëtari, 48 vjeç, ka kontroll editorial mbi përmbajtjen, e cila do të filmohet brenda rezidencës së tij prej 17.5 milionë paund në Kensington, Londër.


Kohët e fundit ai tha në një intervistë në emisionin The Mike Hosking Breakfast: “Do të jetë plot me seks, drogë dhe probleme të shëndetit mendor. Ata nuk kanë filluar. Jam i sigurt që do të jem unë që do të jap shumë informacion për jetën dhe kohën time. Mezi pres të filloj dhe të zbuloj se çfarë jam unë”.

Duke këmbëngulur se nuk do të ketë kufizime, ai vazhdoi: “Nuk ka rregulla. Unë kam më shumë gjasa se shumica e njerëzve të lë gjithçka brenda, shumë rrallë, në mos ndonjëherë, kam thënë: “Kjo është shumë, hiqe”. Unë normalisht mendoj se nuk mjafton.”

Robbie shtoi se edhe pse ai ka ‘kontrollin editorial’, krijuesit janë ‘shumë, shumë me fat, sepse ai do të ekspozojë veten më shumë se çdokush tjetër’.

Ai tha: “Shumica e njerëzve duan të bëjnë një version të sofistikuar të vetes sepse kanë frikë të japin shumë nga jeta e tyre reale. Audienca mund ta shohë këtë dhe unë nuk përgjigjem shumë mirë si anëtar i audiencës ndaj kësaj, kështu që nuk do ta bëj këtë.”

Por këngëtari, i cili ka qenë i hapur për problemet e tij të varësisë ndaj pijeve, drogës dhe ushqimit, shtoi se nuk mendon se do të lejojë që katër fëmijët që ndan me gruan Ayda Field, të shfaqen në shfaqje.

Çifti janë prindër të Teddy, nëntë vjeç, Charlton, shtatë, Coco, tre dhe Beau dy vjeç.

Ai tha: “Unë nuk mendoj se fëmijët do të përfshihen. Do të jem unë që do të jap shumë informacion në lidhje me funksionimin e brendshëm të mendjes sime.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.