• |
ide | kryesore

Po udhëtonte me 20 kg lëndë narkotike, arrestohet korrieri shqiptar në Itali

-Instant, Lajme, Të fundit

Autoritetet e Guarda di Finanza kanë zbuluar 20 kg kokainë gjatë një kontrolli të kryer në auotostradën e Foggia.


Mediat e huaja shkruajnë se patrulla e Fiamme Gialle ndaloi një automjet me targa gjermane shofer  i së cilës ishte një shqiptar.


Pas përfundimit të kontrollit autoritetet kanë sekuestruar drogën dhe arrestuan korrierin shqiptar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.