• |
ide | kryesore

Thirret në SPAK ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato

-Instant, Lajme, Të fundit
Sonila Qato

Ish-drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato është thirrur sot në Prokurorinë e Posaçme. Qato ka qenë e shoqëruar nga avokati i saj teksa hynte në ambientet e SPAK.


Dyshohet se ish-drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar është thirrur në SPAK për një çështje që lidhet me Rrugën e Arbrit. Ky aks po ndërtohet me koncesion nga kompaninë Gjoka.4 Comments

 1. Ndrikullat e Qeverise qe firmosin cdo vjedhje pa iu dridhur dora duhet te shkojne njera pas tjetres ne SPAK e te denohen.

  Te pazonjat per karriget ku i ulin, keto drejtore perdorin firmen per postin dhe shesin dinjitetin.

 2. I lafsh hakat e ish pronareve ne burg dashte Zoti.
  Ti e të gjithe ata si ti që kanë qenë në krye të Atp agjensisë që i është nderru emri 5 herë.
  Të gjithë pa përjashtim kryeministra, ministra të këtyre 30 vjetëve mos befshi hajer kurrë edhe ju drejtorët e agjensisë bashkë me ta.
  Prej jush janë vra me shumë se 11mije njerëz për pronat .
  Shtet muti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.