• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Lezhë-Milot, një vajzë e plagosur rëndë dërgohet në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
aksident-naten

Katër automjete u përfshinë në një aksident rrugor në aksin Lezhë-Milot mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur pranë Milotit. Mësohet se një vajzë ka mbetur e plagosur rëndë dhe është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë. Policia e mbërritur në vendgjarje ka nisur hetimet për aksidentin.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.