• |
ide | kryesore

Alibeaj: Presidenti më ftoi mua si përfaqësues i PD-së

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas takimit me presidentin Bajram Begaj, deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj bëri me dije se ai është autoriteti drejtues në Partinë Demokratike aktualisht. I pyetur nga gazetarët se më herët ishte ftuar në presidencë edhe Oerd Bylykbashi nga Rithemelimi, Alibeaj u shpreh se ai është ftuar si përfaqësues i PD-së.


“E pyeta presidentin dhe ai më tha që më ka ftuar si përfaqësuesin e PD-së. Pastaj presidenti mund të thërrasë kë të dojë në presidencë. Të tjerat mund t’i nxirrni vetë pastaj”, tha Alibeaj. Më tej ai u shpreh se i ka kërkuar presidentit Begaj që të vendosë sa më shpejt datën e zgjedhjeve lokale mes periudhës 15 prill dhe 15 maj 2023.12 Comments

  1. FORMO PARTI TJETER MOR LALUC MUTI
   NESE KE BYTHE DHE MBESHTETJE
   PO JO TE PERFITOSH EDHE NGA PD EDHE NGA AMBASADA E PRESIDENTI

 1. ai bari lopesh eshte.ca presidenti.fshatar i qelbur ashtu sic je edhe ti.sherbetore te nje jevgjiti rumun.

 2. Ore loqe po pse 0residenti e vendos kush do drejtoj partine Demokratike? O kar impotent po PD eshte parti e pavarur o tru mykur dhe se vebdos As presidenti kukull dhe as Kryeministri vegel e Ameriqente dge as Yuri Baxhella lesbikja. Kaq te deshperuar jemi sa flisni marrezira

 3. Ky ja ka kalu per nga bythqimlliku dhe Baz Gardhit😂. Ik or te qifsha robt or reptil i Ramazan Rames se ty ste ka votu as gruja jote mer prostitute mashkull!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.