• |
ide | kryesore

Deti, Rama: Nuk kemi konsensus me Greqinë, do ulemi do flasim

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Nga Praga ku u diskutua mbi Komunitetit Politik Evropian, kryeministri Rama foli edhe për çështjen e detit me Greqinë e cila do të shkojë në Hagë.


Ai bëri me dije se procesi është duke vazhduar dhe se kërkon kohën e vet, ndërsa shtoi se akoma nuk ka një konsensus mes palëve.


“Do të ulemi dhe do të flasim, sepse ky është një proces ligj me proceduara që ne do t’i respektojmë, sepse duhet të bëjmë shumë të qartë pozicionin tonë. Qëndrimi i unifikuar që kërkon gjykata, kërkon kohën e vet. Nuk kemi një konsensus nga palët”, tha Rama.


16 Comments

  1. Oh yeah. Ashtu na pelqen. Ne jemi kinky. Na e bej shurren tek goja. We like it.

   Do te ta fistojme krahun tek bytha.

   1. Vizita urgjente e albin kurtit ne tirane qe u mbajt sekret kishte te bente me marrjen e te dhenave sekrete te institucioneve shqipetare nga hakerat serb dhe ruse. Keta hakera nepermjet IP shqipetare kane sulmuar edhe Kosoven. Shteti ne shqiperi ka rene qe kur erdhen rilindasit ne pushtet. Te fala ballkanit te hapur.

  2. “The polite psychiatrists should give this idiot a preventive craniotomy. Until he has done even more trouble for his people and everyone else, thotë:

   The polite psychiatrists should give this idiot a preventive craniotomy. Until he has done even more trouble for his people and everyone else,

   1. ju nuk e kuptoni sa te degjeneruar jeni o kurve e degjeneruar deri ne embrion
    ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ….degjenerat e lindur

 1. a te shkerdhefsha me fis e me far eme te vdekur e me te gjalle oj kurve antishqiptare . po ti tashme e i ke lare duart me shitjen e detit o kurve . nuk e di pse ky popull te duron akoma

    1. Sa budalla qe je. Po qirja nuk eshte ofendim o rrote kari. Eshte kenaqesi!

     Hajde kur te duash. Uroj te jesh tipi i tyre. Po cuna a qi? Se do te doja te me qije edhe mua.

 2. Keshtu tha edhe Ponc Pilati 2012 vjet me pare .
  Historia perseritet , vetem surrati i perfaqesimit te ligesise ndryshon forme .
  Mjere ne me ty e mjere ky vende me ne qe nuk i dalim dot per zot .

 3. Po sigurisht qe do ulemi dhe do flasim. Greket jane vellezerit tane. Kemi shekuj qe jetojme ketu bashke. Do t’i zgjidhim problemet tona me qetesi dhe dashuri.

  1. vllezer????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
   hahahahahahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaa
   hahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa …………………….
   idiot , nje kinez apo kongolez edhe mund ta kemi vlla por nje jevgjit grek kurrsesi o patronazhist

 4. Llapaqen , kryehajdut , tradhetar, Imoral, Gerryes i pasurive te popullit Hajdut i taksave te shqipetareve!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.