• |
ide | kryesore

Sherr në Vlorë, 3 të plagosur (Emrat)

-Instant, Arkiva, Lajme

Tre persona janë plagosur këtë mbrëmje në Vlorë, si pasojë e një sherri.


Personat janë konfliktuar në një berberanë në lagjen 28 Nëntori.


Konflikti ka agravuar deri në përdorimin e thikës.

Personat e përfshirë në konflikt janë identifikuar si Kevin Nuredini, 23 vjeç, Ervis Sejko 35 vjeç dhe Nexhip Hyskaj 40 vjeç.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.