• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, plagoset shoferi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë.


“Në Fushë Prezë, një mjet tip kamion është përplasur me një autoveturë. Si pasojë drejtuesi i autoveturës është dëmtuar dhe po transportohet në spital për ndihmë mjekësore”, njofton policia.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.