• |
ide | kryesore

Amber Heard refugjate në Spanjë pas humbjes së gjyqit

-Instant, F1, Paparazzi
Amber Heard

Amber Heard thuhet se ka gjetur strehim në një ishull të vogël spanjoll pasi humbi betejën ligjore ndaj Johnny Depp. Gjithashtu po qarkullojnë sëra se ajo ka marrë një identitet të ri. Fqinjët e Amber Heard reaguan ndaj qëndrimit të saj në ishullin spanjoll.


Aktorja e London Fields aktualisht po banon në Costix, një komunë e vogël në Majorca, një nga ishujt Balearik, Spanjë. Raportohet se ka 1,300 banorë në ishull. Amber Heard thuhet se ka marrë me qira një shtëpi në ishull. Ajo udhëtoi atje me partneren e saj, fotografen e filmit Bianca Butti. Disa nga fqinjët folën me El Pais, dhe ata pranuan se nuk e njihnin. Ata madje menduan se ajo ishte vendase.


“E kam pasur pranë vetes disa herë, por nuk e dija kush ishte derisa më thanë”, tha një banore e re për El Pais. “Ajo është shumë normale në rrugë dhe nuk fshihet në asnjë moment”.

“Ajo ecën me vajzën e saj dhe shkon në park,” tha një fqinj tjetër për Heard. “Ajo bën një jetë shumë normale në fshat, sikur të ishte vendase”.

Amber Heard thuhet se përdor identitet të ri në Costix

Heard dyshohet se mban një profil të ulët duke miratuar një emër të ri. Ajo përdor një pseudonim Martha Jane Canary ose i referuar zakonisht si “Calamity Jane”. Mary Jane Canary është një person real nga epoka e perëndimit të egër nga mesi i viteve 1800 deri në fillim të viteve 1900. Ajo bëri emër për të qenë një vrasës i amerikanëve vendas.

Amber Heard është ende në Aquaman

Heard u urdhërua të paguante Johnny Depp 10 milionë dollarë pas fitores në gjyqin gjashtë-javor në Virxhinia. Megjithatë, avokati i saj tha se ajo nuk mund ta paguante atë sepse nuk kishte aq shumë para. Për ta përkeqësuar çështjen, Hollivudi i ka kthyer shpinën asaj. Roli i saj në vazhdimin e Aquaman është i pasigurt pas reagimit të fortë nga fansat që ishin në anën e Depp.

Heard tha gjatë gjyqit se ajo luftoi me ëarner Bros për të mbajtur rolin, sepse ata nuk donin ta përfshinin për shkak të betejës ligjore të profilit të lartë me yllin e Pirates of the Caribbean.

©LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *