• |
ide | kryesore

Aksident në Laç, një i plagosur rëndë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në aksin rrugor Laç-Thumanë.


Mësohet se një person ka mbetur i plagosur ndërsa identiteti i tij ende nuk bëhet me dije.


Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit janë të paqarta ndërsa kanë nisur hetimet nga autoritetet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.