• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Elbasan-Tiranë, raportohet për disa të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
aksident-naten

Disa persona raportohet të kenë mbetur të plagosur si pasojë e aksidentit të ndodhur në aksin aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të zonës së quajtur Dobaj.


Paraprakisht raportohet se një automjet ka dalë nga rruga e për pasojë, personat që ndodheshin brenda tij, kanë mbetur të plagosur.Ata janë transportuar në spital ku dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. nga ana tjetër, policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *