• |
ide | kryesore

Ç’po ndodh në Vlorë? FNSH ndalon disa persona (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë po zhvillojnë një operacion në qytetin e Vlorës. Deri më tani jozyrtarisht mësohet se janë disa persona të ndaluar. Lapsi.al siguron pamjet teksa një person shoqërohet nga policia. Edhe ditë më parë FNSH ishte në Vlorë, qytet në të cilin mësohet se po zhvillohen hetime dhe për fatin e Ervis Martinajn, ish bossi i lojërave të fatit në Shqipëri, i cili rezulton i zhdukur prej fillimit të muajit gusht.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.