• |
ide | kryesore

Biden këshillon adoleshenten: Jo lidhje serioze deri 30 vjeç

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
bien keshillon adoleshenten

Presidenti amerikan Joe Biden bën shpesh herë rolin e “gjyshit”. Së fundmi është filmuar duke i dhënë këshilla një vajze të re. Teksa bënin foto bashkë, ai këshillon adoleshenten për jetën.


“Jo djem seriozë deri sa të jesh 30 vjeç” – i tha Biden.


Ai ishte në Irvine ku foli për politikat dhe planet e administratës së tij për të ulur inflacionin. Pasi u mbyll, ai pozoi për një foto me një adoleshenten dhe nënën e saj në turmë.

Biden i tha vajzës se këtë ua ka thënë edhe vajzave e mbesave të tij. Adoleshentja qesh në mënyrë të sikletshme dhe thotë “OK”. Mamaja e saj e pyet se çfarë tha, ai e përsërit atë. Nëna thotë se do ta ketë parasysh këtë dhe të gjithë qeshin. ©LAPSI.al

LEXO EDHE: Gafa e radhës nga Joe Biden/ Gjatë fjalimit për ndryshimet klimatike thotë se ka kancer


34 Comments

     1. Joe Biden made a young girl very uncomfortable today in Irvine, California when he grabbed her by the shoulder and told her “no serious guys till you are 30.

      Joe Biden grabs a young girl by the shoulder and tells her “No serious guys till your 30” as she looks back appearing uncomfortable.

     2. JOE BIDEN CAUGHT ON HOT MIC! WHAT HE SAYS WOW!!!! DISGUSTING !!!!!! KETO JANE FJALET: (ME NJE TJETER VAJZE TE VOGEL) thotë:

      By the way….
      You wanna know how horny i am to have a 13yo standing right next to me?
      Talk to my daughter ashley, about the film!
      You are a good looking girl!

     3. Joseph Robinette Biden admits he is a paedophile in public.

     4. If this is what he does in public, imagine what he does behind closed doors 🤮😡

      The way the parents just let it happen is more shocking to me.

   1. JOE BIDEN CAUGHT ON HOT MIC! WHAT HE SAYS WOW!!!! DISGUSTING !!!!!! thotë:

    JOE BIDEN CAUGHT ON HOT MIC! WHAT HE SAYS WOW!!!! DISGUSTING !!!!!!

    1. “No serious guys until you’re 30”
     That’s probably the most unremarkable and toxic advice you could give a teenage girl. Basically like saying “I want you to ruin your life and never be able to find a decent husband”

  1. I feel physically sick whenever i see or hear him talk… He IS an illegitimate corrupt despicable dirty old fool.

  1. Kur plotëson një formular për dokumenta në amerikë
   I ke në radhë
   Burri pare,dyte,trete,…7
   Gruaja.1,2 3,…7
   Kështuqë ska thene ndonjë gjë të re

  1. Shumë postojnë në anglisht dhe mirë bëjnë por një pjesë e kuptojnë.Ka dhe njerëz që se dinë anglishten.

   1. Hahaha, ti nuk kupton asgje…
    Shumica e ketyre qe postojne Anglisht jane Boote qe perdoren per te sulmuar Ameriken, Perendimin, Ukrahinen. Megjithese ne rastin e Xhos kane te frejte.

 1. Bota ka rene ne duart e pedofileve dhe psikopateve te semure. Joke Bideja eshte thjesht nje nga fasadat e ketij sekti te rrezikshem per njerezimin te cilet po kerkojne me cdo kusht te ndryhsojne legjislacionet ne vende te ndryshme per te hequr miratimin e prinderve per ti nderruar sgjinine femijve. Keto qe ben ky matufi qe shurroset dhe dhitet ne breke nuk jane asgje perpara asaj qe keta monstra duan ti bejne femijve qe jane e ardhmja . Per keter qellim u “shpik” dhe varikarsdina ku nga informacionet e deritanishme po shihet nje numer gjithnje e ne rrithje i vdekjeve ne moshat e reja si dhe nje nga demtimet flitet te jete fertiliteti per meshkuj e femra, per te mos folur per miokarditet e problemet e tjera

 2. Bajgat patronazhist e kane pushim sot si administrate, nuk komentojne. Po hajen ate qe i kane vjedhur shtetit me fiktivitet apo me tf’utme.

  Ajt motrat dhe robt ku ti keni meqe nuk komentoni o patronazhista p***robsh! 🙂

  Ka gjithmone shume Amerika, 2 jane ne loje nga viti 2000-2030, njera eshte ajo moter q**mja qe mbahet me leke, nga leket e pista te qelbisrave socialist, per ta saktesuar pjesen e Amerikes se Sorrosit dhe ketije pedofili ne foto bejini gjithone shurren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.