• |
ide | kryesore

Drejtimi “berishian”, zbulohen dy direktivat për aksionin opozitar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Drejtuesit e Grupeve të Punës të cilët drejtojnë dhe ndjekin në bazë aksionin politik të Partisë Demokratike, zhvilluan në seli një takim me Kryetarin e PD, Sali Berisha.


Në mbledhje është analizuar situata në terren, mbi organizimin e degëve, plotësimin e strukturave dhe anëtarësimet e reja.


Kryetari i PD Sali Berisha ka theksuar se aksioni politik do të shtrihet njëkohësisht në dy drejtime; Organizimin e primareve dhe organizimin e protestave.


12 Comments

 1. U mbors mali e podhi nje mi.
  Kjo eshte forca sepse ky eshte frymezimi.
  Nje politikan i larte , ish president ish kryeminister , qe e qelbi dhe ka kontribut kryesor ne kete derexhe ku jemi si vend e komb, so te frymezoj akoma thua nuk eshte provuar apo njohur. Keta jane ca relike , ca mbetje politike, qe dhe familjen e tyre nuk inpirojne , jo me masen. Ndaj STOP, bashke me Meten terhiquni, keni bere para pa fund, vjedhur nga te gjitha anet. Hapeni skenen politike per te rinj e te reja me aspirata shume me te ndershem dhe patriot se ju.
  Rama nuk iken nga ju, se i bie te lash m… me shur..

 2. O kap pas primareve me shty kohen, ato do i boje dhe shpalle fitues cilin do ai dhe banda e tij. Primaret e Berishes njesoj si Keshillimi Kombetar i Ed Rilindjes.

 3. Ta lumsha, Berisha ate qe thote e ben, po dhiten rilindasit, sja dalin dot malokeve! Do shohim gallate me rilindasit.

  1. Po pse mo mino car ben ps kur ben protesta? Po ne bote? Mos je per protesta me bythe perjashte!?
   A te qifte sander lleshi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.