• |
ide | kryesore

Sherr në Ksamil, 10 të rinj sulmojnë me leva punonjësit e një pike karburanti (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sherr masiv në Ksamil! Rreth 10 të rinj kanë sulmuar punonjësit e një karburanti në Ksamil. Pamjet e publikuara nga TopChannel tregojnë se persona të paidentifikuar kanë sulmuar punonjësit e karburantit me leva dhe me shkopinj.


Në sfond dëgjohen të bërtitura nga të pranishmit në vendngjarje dhe banorët e zonës. Ende nuk dihet se si ka nisur sherri apo se çfarë ka ndodhur saktësisht në hyrjen e këtij karburanti, por policia e Shtetit ka identifikuar një prej sulmuesve.


Emri i tij nuk është bërë publik, por mësohet se bëhet fjalë për një person me precedent penalë. Pritet që në vijim të zbardhen detaje në lidhje me këtë ngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *