• |
ide | kryesore

Vdekja e Lear Kurtit, Rama: Nuk bëhet fjalë për dhunë policore, por për diçka tjetër, po hesht për të respektuar viktimën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
nëntor

Nga Elbasani kryeministri Edi Rama ka komentuar sërish ngjarjen e rëndë në komisariatin Nr3 në Tiranë, ku humbi jetën i riu Lear Kurti. 


“Nuk bëhet fjalë për asnjë lloj dhune, për asnjë lloj tejkalimi force nga ana e policisë, por bëhet fjalë për një gjë tjetër. Me gjithatë, unë nuk dua ta them dhe nuk dua t’i futem më thellë sepse dua ta respektoj viktimën. Dhe dalin një tufë hienash për t’i bërë njerëzit të ndjehen akoma më keq, të mendojnë akoma më keq në këtë kohë të zymtë. Nuk mund të jemi të ndarë nëse ka luftë apo jo, nëse janë ndikuar çmimet apo jo në Shqipëri nga lufta”, tha Rama. 44 Comments

 1. Keshtu ke vepruar dhe keshtu do veprosh gjithmone kur kapesh me kom perpjet o hajvan . Ti ne fillim perdor presionin pastaj intrigen , fut patronazhistet perdor mediat dhe ne fund historia zbehet dhe harrohet .
  Ti je nje vrases i mirefillt o pleh .

  1. Vrases eshte pak!

   Ky eshte per burg regjim izolimi deri ne vdekje

   Eshte nje qenie qe vetem Biologjikisht eshte homo sapiens

  2. Ky e ka mbush kupen o vellezer , largimi i prostitutes mavi eshte domosdoshmeri.
   Sa me shume te rri ne pushtet aq me fukarenj do behemi e aq me shume do vras ky idiot

   1. Kur policia ka vepruar korrekt pse drejtori policis ka vendosur pezullimin e tyre o koqe.
    Duhet ta kuptosh se ka disa ligje se si shoqerohet nje person ,jo cdo person qe ndodhet ne rruge mund te shoqerohet por duhet sipas k.pr.penale, kushtetutes,konventes etj,po ku di gje ti nga keto,ti je palle me iden “ligji jam une”.,keni veshur polic gangestera qe kujtojn se mund te bej cfare te duan se i mbron kryekari KM.

 2. O kurve e gjat ti je deri ne fyt me padejtesi dhe intriga . Tani ndersei patronazhistet o 2 metrosh ,ndersei se keshtu te gjithe e kuptojne se kush je dhe nga çmall je i perbere o bastard .

 3. Ky monstra lavderoi e inceneratorin e Elbasanit si ultra modern…. e paska bere efektin presioni Lefterit se do flase ne gjygj per te verteten. Rame bytheci tani do e nxjerre edhe Terin nga burgu si Bllakon. Rrofte Drejtesia e Re.

  1. Po pra,ska faj fare. Kryekrimineli i ketij vendi eshte Rama, koka e narkotrafikut dhe e hajdutllekut o te qifsha patronazhisten.

 4. Cfare fjalime mban me kembe e duar ky skizofren,ky palaco i skaduar e mbaruar.
  Edhe koha e tollonave nuk ka qene me keq.
  Cmimet me te larta ne Ballkan e kudo.
  Pis burre. Do mbahetmend per keq.
  Fol si drejtues shteti e jo si kryetar loop.

  1. Olsi ishalla ne koken tende policia e Ben se edhe me klodian rashen njeloj beri dhe pastaj vajti Tek familia e tij per te pare Mut me shurre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *