• |
ide | kryesore

James Corden thyen heshtjen: Çfarë ndodhi në New York

-Instant, Paparazzi, Slider
James Corden

Kur bëhet fjalë për gjithë atë dramë që rrethon ndalimin e përkohshëm në një restorant të famshëm të qytetit të Nju Jorkut, James Corden i duket e gjitha “kaq qesharake”.


Në një intervistë me New York Times për të promovuar serialin e tij të ardhshëm në Amazon “Mammals”, Corden komentoi një klient tjetër në restorantin ku ai po darkonte me gazetaren e Times duke thënë me serverin e saj se nuk i pëlqenin vezët.


“Ndodh çdo ditë,” tha Corden. “Kjo po ndodh në 55,000 restorante ndërsa flasim. Gjithmonë ka të bëjë me vezët.”

“A mund ta imagjinoni tani, nëse e kemi sulmuar atë në Twitter? A do të ishte e drejtë?”, shtoi ai. “Kjo është pika ime. Është e çmendur.”

Në fillim të kësaj jave, prezantuesi u “86” nga Balthazar nga pronari i tij, Keith McNally, i cili postoi në Instagram se Corden ishte “klienti më abuziv në serverët e mi Balthazar që nga hapja e restorantit 25 vjet më parë”.

Një nga incidentet që ai përmendi ishte Corden që dyshohet se hodhi një sulm pasi “pak e bardhë veze” përfundoi në një omëletë me të verdhë veze me djathë gruyere që gruaja e tij kishte porositur.

Menjëherë pasi McNally e postoi atë, Corden e kishte telefonuar dhe “i kishte kërkuar falje shumë”, sipas restorantit, dhe gjithçka u zgjidh.

“Unë nuk kam bërë asgjë të keqe, në asnjë nivel,” tha Corden për Times, duke shtuar se ai nuk do ta anulonte intervistën për shkak të ngathtësisë së nevojës për ta diskutuar atë.

“Unë isha atje. E kuptoj”, shtoi ai.

“Ndihem kaq Zen për të gjithë këtë gjë. Sepse mendoj se është kaq budallallëk, “tha Corden. “Unë thjesht mendoj se është nën të gjithë ne. Është nën ju. Sigurisht që është nën publikimin tuaj.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.