• |
ide | kryesore

Makina përfshihet nga flakët në aksin Levan-Tepelenë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Levan-Tepelenë, konkretisht në fshatin Malas. Automjeti është përfshirë i gjithi nga flakët. Në vendngjarje nuk kanë shkuar akoma policia dhe zjarrfikësja.


Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *