• |
ide | kryesore

Aksidenti tragjik në Fushë-Krujë, zbulohen detaje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
fushë

Një aksident me pasojë vde kjen e një 20-vjeçari ka ndodhur në fshatin Arrameras të Fushë-Krujës.


Sipas raportimeve, një makinë tip “Smart” me targe AA 062 TO ka dalë nga rruga. Makina që drejtohej nga Haxhi Vraja ka dalë nga rruga duke përfunduar në shtratin e lumit Zezë.


Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën pasagjeri Mirjan Tema, 20 vjeç, banor i Larushkrut. Ndërkohë shoferi është dërguar në spitalin e Traumës në gjendje shoku.

Shkak i aksidentit mësohet të jetë shpejtësia dhe një kthesë e fortë në rrugë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.