• |
ide | kryesore

Berisha e Meta firmosin marrëveshjen: Bashkë në zgjedhjet lokale të 14 majit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia demokratike dhe Partia e Lirisë kanë firmosur marrëveshjen e bashkëpunimit për zgjedhjet lokale të 14 majit 2023.


Kanë qenë krerët respektivë të dy forcave politike, Sali Berisha i PD dhe Ilir meta i PL, të cilët kanë firmosur marrëveshjet e bashkëpunimit, ku dy forcat politike do të dalin me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale.
7 Comments

 1. Shenoni….
  PS 46 bashki.
  Opozita 15 bashki.
  .
  .
  Justifikimi… Tani jemi me te fuqishem, per zgjedhjet e 2025. Se tani kemi njerzit tan ne keshillat bashkiak. Kjo ishte nxehmja per 2025. Duroni burra se erdhi 2035…me falni 2025.

 2. Po ca lesh.
  Berisha ka ca njerez po nuk ka logo partie.
  Likia ka parti dhe logo, po nuk ka njerez.
  Rama kete radh, as fushat nuk do bej. Eshte me fat kodoshi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *