• |
ide | kryesore

Drejtoresha e Bashkisë së Tiranës paraqitet në SPAK

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
SPAK

Një zyrtare e Bashkisë së Tiranës është paraqitur sot në SPAK.


Gazetarja Klodiana Lala raportoi se bëhet fjalë për Drejtoreshën e Përgjithshme të Planifikimit dhe Zhvillimit të Territorit në Bashkinë e Tiranës. Frida Pashako është paraqitur në SPAK.


Pashako do të pyetet për një çështje nën hetim. Detaje të tjera priten të bëhën me dije në vijim. Por deri tani ky është i vetmi informacion i shpërndarë në media.


2 Comments

  1. Do te jeté pyetur per inceneratorin e Tiranes, nje ceshtje qe sipas vete SPAK-ut eshte ne hetim.
    Gjithsesi pronaret shetisin si cift i lumtur ne Vjene, por Drejtesia e ré nuk kerkon ekstradimin ne Shqiperi. ..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.