• |
ide | kryesore

Leonardo DiCaprio dhe Gigi, së bashku për festën e Halloween

-Instant, Paparazzi, Slider

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid u panë së bashku në festën masive të Halloween në Circoloco në Brooklyn Navy Yard.


Aktori dhe modelja ishin të shoqëruar nga Bella, modelja  Irina Shayk dhe tregtari i arteve Helly Nahmad.


“Leo mbante një maskë të frikshme. Ai ishte veshur si “gjysmë përbindësh, gjysmë zombie” dhe pjesën më të madhe të natës nuk  po pinte,” tha një spiun. Edhe  Stella Maxwell dhe aktori i “House of the Dragon”, Matt Smith, morën pjesënë festë, e cila ishte një nga ngjarjet Tek Support të Rob Toma.

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid u lidhën për herë të parë në mënyrë romantike në shtator gjatë Javës së Modës. Page Six raportoi ekskluzivisht se ata u panë në një festë në papafingo në Soho. Ata janë parë edhe në Casa Cipriani. Një burim tregoi atë kohë se dyshja “po njiheshin me njëri-tjetrin”. Ata “kryesisht kanë qenë duke u shoqëruar me grupe dhe vetëm disa herë,” tha një i brendshëm. Më vonë atë muaj aktorii “Revenant” u pa në Milano në të njëjtën ditë që Hadid ecte në sfilatën e modës Versace Pranverë/Verë 2023. Gjithashtu u fotografua në Paris  duke lënë të njëjtin hotel, Royal Monceau, si Hadid./Lapsi.al

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2022/10/21/bella-hadid-kunder-romances-se-gigi-me-leonardo-di-caprio/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.