• |
ide | kryesore

Wanda Nara, duartrokitje për një futbollist të Galatasaray: nuk është Icardi

-Instant, Arkiva, Sport
Galatasaray

Djali i madh i Wanda Nara, Valentino, është tashmë futbollisti më i ri i Galatasaray. Ai do të luajë për U14 të klubit turk, duke ardhur nga PSG. Valentino, që menaxherja e ka me argjentinasin Maxi Lopez, ka entuziazmuar të ëmën. Wanda tani lidhjen me Galatasaray nuk ka më Mauro Icardi, por djalin e saj të madh.


Në shtëpinë Nara-Lopez-Icardi kryefjala është futbolli. Wanda, kur gjërat shkonin mirë me Mauro Icardi, u bë menaxhere dhe fitoi një vend në botën mashkullore të menaxherëve. Ish-bashkëshorti Maxi Lopez, pasi luajti prej vitesh, është bërë pronar i një klubi anglez. E Maurito, pavarësisht se e kishte komplikuar karrierën e tij, u tregua një golashënues. Deri në një farë kohe…


Lexo më tej: Icardi pushon nga puna Wanda Nara, i bllokon çekun si menaxhere: avokati i argjentinases sqaron situatën

Me këto nxitje, edhe fëmijët po përpiqen të hapin rrugën e tyre në futboll. Valentino, djali i madh i Wandës dhe Maxi Lopez, ka bërë shumë mirë në radhët e PSG. E tani një kapitull i ri po hapet për të. Njoftimi ka ardhur nga klubi turk i Galatasaray me një postim në rrjetet sociale: “Valentino Lopez, djali i Wanda Nara dhe Maxi Lopez, është regjistruar në ekipin nën 14 vjeç të Galatasaray”. Wanda e uroi menjëherë futbollistin e vogël: “Urime Valu”.

Valentino

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.