• |
ide | kryesore

Jada Pinkett Smith kritikohet për reagimin e saj ndaj suprizes së Will

Paparazzi, Slider

Jada Pinkett Smith është kritikuar për reagimin e saj ndaj surprizës së ditëlindjes së bashkëshortit Will Smith.


Will kaloi tre vjet duke planifikuar një surprizë për të  vetëm që ajo të mos shfaqte plotësisht reagimin që priste.Në fakt, ajo nuk e priti aspak mirë saqë Will-in e çoi në një ‘pikë të ulët’ dhe Jada pranoi se ishte ‘pika e kthesës’ në marrëdhënien e tyre.


Të dy folën për incidentin në një episod të serisë së Facebook Watch Red Table Talk, të cilën Jada e prezanton së bashku me vajzën e saj Willow dhe nënën e saj, Adrienne Banfield-Norris.

“Mendoj se pika e kthesës në marrëdhënien tonë për mua ndodhi kur mbusha 40 vjeç. Ishte atëherë kur pata një krizë në mes të jetës”, kujton Jada.”Po, ditëlindja jote e 40-të ishte pika ime e ulët,” u përgjigj aktori. Më pas ai tregoi se si i filloi përgatitjet paraprakisht.”Një ditë pas ditëlindjes së saj të 37-të, punësova një ekip për të orkestruar ditëlindjen,” tha Smith.Ndërsa kthehej përballë vajzës së tij Willow, ai vazhdoi: “Punësova një ekip dokumentarësh, gjurmova rrënjët familjare të mamasë. Organizova gjithashtu një performancë nga Mary J. Blige”. Por, Jada nuk e pa saktësisht në këtë mënyrë, pasi ajo pranoi se mendonte se ishte një “shfaqje qesharake” e “egos” së tij.

Klipi është rishpërndarë në Reddit duke bërë që shumë njerëz të habiten kur dëgjojnë reagimin e Jadës.Një person komentoi: “Uau… Çfarë ‘mosmirënjohëse’.

Një tjetër shkroi: “Imagjinoni të jeni të martuar me dikë që kaloi  vite duke planifikuar një ngjarje të veçantë për ju dhe në vend të mirënjohjes ju thoni se gjithçka është për të ushqyer egon e tyre.”Një i tretë shkroi: “Trajtojeni atë sikur të jetë një personazh i famshëm. Ajo ju trajtoi si një fanse”./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.