• |
ide | kryesore

Inceneratorët/ Jorida Tabaku paraqitet në SPAK

Lajme, Të fundit
tabaku

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku është paraqitur në Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Mësohet se Tabaku është në SPAK për të dhënë informacion si person që ka denoncuar aferën e inceneratorëve. Ajo edhe ka kryesuar Komisionin Hetimor Parlamentar për inceneratorët.


Pas dëshmisë, deputetja do të ketë komunikim me median.2 Comments

  1. Më vjen zor të shkoj dhe të përballem me demokratët pasi do më thonë, ti po na thua tani për Bashën, kur më parë na the të manipulonim votat për të?”.

    Kështu do të deklaronte Paloka në janar, duke shtuar se këtë e kanë bërë të gjitha strukturat e PD-së

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *