• |
ide | kryesore

Aksident në Elbasan, shoferi përplas me makinë një motoçiklist

Lajme, Të fundit
aksident, motor

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e së shtunës pranë stadiumit “Elbasan Arena”. Mësohet se një automjet është përplasur me një motor. Shoferi është larguar nga vendngjarja. Drejtuesi i motorit është dërguar në spital. Ende nuk dihet gjendja e tij.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.