• |
ide | kryesore

Fatma dhe Alfio të ndarë apo jo

-Instant, Paparazzi, Slider

Prej ditësh përflitet për një ndarje të Fatma Methasanit dhe Alfio Rotanit. Por thashethemeve mesa duket mund ti ketë ardhur fundi. Megjithësi ata nuk kanë konfirmuar asgjë, burime si icontyle dhe albeu, shuajnë kuriozitetin e fansave.


Sipas “iconstyle.al” Alfio dhe Fatma i ka dhënë fund marrëdhënies së tyre, dhe prej kohësh nuk kanë postuar foto së bashku.


Albeu.com shkruan se ndarja ka ardhur si pasojë e tradhtisë së Alfios ndaj Fatmës. Jo vetëm kaq por burime për Albeu.com konfirmojnë edhe se ata nuk janë bashkë prej disa muajsh tashmë.

Së fundmi moderatorja ka festuar ditëlindjen e saj në Zvicër, dhe këtë gjë e ka bërë të ditur përmes postimeve të saj në rrjetet sociale. Gjithashtu në postimet e publikuara vihet re se ajo është e shoqëruar nga një mikeshë e saj.

Pak pas lajmit të ndarjes, Alfio i bëri një premtim publik të birit. Krahas fotos së ëmbël, Alfio i ka dedikuar disa fjalë të ndjera djalit, ku i premton se do t’i qëndrojë gjithmonë afër.

“Si babai yt të premtoj se do të jem gjithmonë në një nga tre vendet, para teje për të brohoritur, pas teje për të ruajtur shpinën, ose pranë teje për të mos qenë vetëm”, shkroi Alfio në postimin e tij.

Më herët kujtojmë që ishte një postim i Alfios kur ishte pak i pirë, që konfirmoi lidhjen me Fatma Methasanin në Instagram, duke u kthyer në çiftin e preferuar të publikut.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *