• |
ide | kryesore

Aksident në Maliq/ Mjeti del nga rruga, plagoset 27-vjeçari

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në Maliq. Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në fshatin Zvezdë. Nga aksidenti ka mbetur i lënduar 27-vjeçari me iniciale A.M. I riu është dërguar në spitalk për të marrë ndihmë mjekësore.


Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor së bashku me policinë për të përcaktuar shkaqeve të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.