• |
ide | kryesore

Dyshime se ka kōkainë ende ta pazbuluar, vijojnë kontrollet në Portin e Durrësit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Durrësit

Në Portin e Durrësit policia po vijon kontrollet e kontejnerëve me banane të ardhura nga zonat e rrezikut pasi dyshohet se nuk është kapur e gjithë sasia e kōkainës.


Burime bëjnë me dije se partnerët kanë dhënë informacion se në kontejnerë ka qenë një sasi me e madhe lënde narkotike.


Gjatë ditës së sotme janë zbrazur nga kontejnerët të gjithë arkat me banane dhe po i nënshtrohen kontrollit fizik të imtësishëm. Kontrollet kanë filluar që mbrëmjen e të dielës nga Byroja Kombëtare e Hetimit.

Lexo më tej: 33.5 kg kokainë në Durrës, mes kontenierëve të “BanaKing” (VIDEO) 


1 Comment

  1. Ehhhh, policia vjen gjithmone pak me vonese, gjithmone kur kokaina ka “avulluar”. Ehhh, policia qe duam

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.