• |
ide | kryesore

Të shtënat me armë në Kamzë, autori ende në arrati

Lajme, Të fundit

Personi i cili qëlloi mbrëmjen e djeshme me armë zjarri në Kamzë është ende në arrati. Blutë nuk kanë mundur ende ta identifikojë. Policia thotë se ai ishte ulur pas në një motomjet dhe ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të automjeteve të parkuara. Për pasojë, automjetet kanë pësuar dëmtime.


Shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit të dyshuar. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.