• |
ide | kryesore

Alarm për bømbë në SPAK

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
SPAK

Është ngritur alarmi për bombë në pranë Gjykatës së Posaçme Anti-Korrupsion, pas një telefonate në Policinë e Shtetit.


Forcat e rendit reaguan me deklaratë.


“Rreth orës 11:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë për një sasi lënde plasëse që dyshohet se është vendosur në një institucion zyrtar, në rrugën “Jordan Misja”.

Shërbimet e Policisë kanë kontrolluar godinën dhe zonën përreth dhe nga verifikimet e kryera dhe kontrolli paraprak i kryer, ka rezultuar se është njoftim i rremë.

Po punohet për identifikimin e telefonuesit pasi pas kryerjes së telefonatës, ka fikur telefonin.” 

Lexo më tej: Alarmi për bømbë në SPAK, shikoni rrethimin e policisë (VIDEO) 


7 Comments

 1. Jo bombe por tritol ne çdo milimeter kartor dyhet per ju kurvat gjobevenese .
  Ju jeni me kriminel se kriminelet .

 2. Ja dhe rezultatet e kërrcënimeve të Sali kriminelit, madje edhe këtu tek ky portal i trashëguar pinjollëve komunizmit.

   1. Si bomba të ambasada ruse ne kohe të enverit.
    Paska fik telefonin ai që telefonoi
    Dhe policia se gjen dot se kush ka njoftu
    Po për ca ja vene spakut ata të shkretët skane fut njeri në burg.gjynah.

 3. O kurva rilindase,ju shkerdhefte Kina,India Afrika,gjithe rruzulli tokesor me te gjitha kafshet qe permban,librin e shtepise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *