• |
ide | kryesore

Alarmi për bømbë në SPAK, reagon policia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
inspektorë, Policia

Tiranë/Informacion paraprak


Rreth orës 11:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë për një sasi lënde plasëse që dyshohet se është vendosur në një institucion zyrtar, në rrugën “Jordan Misja”.


Shërbimet e Policisë kanë kontrolluar godinën dhe zonën përreth dhe nga verifikimet e kryera dhe kontrolli paraprak i kryer, ka rezultuar se është njoftim i rremë.

Po punohet për identifikimin e telefonuesit pasi pas kryerjes së telefonatës, ka fikur telefonin.


3 Comments

  1. Inshallah na shpeton SPAKU, se kush do ti marre nga 5000 euro page mujore per te mbulluar

    aferat korruptive te Qeverise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *