• |
ide | kryesore

Alarmi për bømbë/ RENEA sërish kontrolle në Gjykatën e Posaçme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
bømbë

Ditën e sotme një telefonatë anonime ngriti alarmin për bømbë në Gjykatën e Posaçme dhe në Gjykatën e Apelit në Tiranë.


Gazetarja Klodiana Lala raportoi se RENEA po kryen sërish kontrolle në Gjykatën e Posaçme, me qen eksploziv.


Ndërkohë në Gjykatën e Apelit, kontrollet përfunduan dhe në një reagim, Apeli bëri me dije se nuk ka asgjë për tu shqetësuar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *