• |
ide | kryesore

Aksident me vdékje në Korçë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Elbasan, Aksident rrugor, Pogradec

Aksident me vdekje në afërsi të fshatit Kamenicë në Korçë.


Nga informacionet paraprake bëhet me dije se viktima ka qenë duke drejtuar një motor dhe është përplasur me një mjet.


Trupi pritet të dërgohet në morgun e Korçës. Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.