• |
ide | kryesore

“Shtëpi bari” në Krujë, dy persona të shpallur në kërkim

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Punonjësit e OSHEE Krujë gjatë kontrolleve për humbjet në rrjet, kanë konstatuar në fshatin Derven një ambjent të përshtatur si “shtëpi bari”. Në momentin që kanë konstatuar banesën ata kanë njoftuar policinë. Si pasoje janë shpallur në kërkim shtetasit H dhe B. Xh si pronarë të kësaj banese pasi në të nuk banon njeri. Janë gjetur dhe sekuestruar mbi 100 bimë kanabis sativa që rritej nëpër vazo.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.