• |
ide | kryesore

U kap me lëndë narkotike në makinë, arrestohet 51-vjeçari shqiptar në Gjermani

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 50-vjeçar shqiptar me banim në Belgjikë u ndalua pasditen e të hënës nga oficerët e Inspektoratit të Policisë Kufitare pranë Anger të Gjermanisë, ndërsa iu gjet një sasi kokaine.


Hetuesit e Schleier gjatë kontrollit në automjet gjetën dhe sekuestruan pak më shumë se 600 gramë kokainë.


Ndaj të akuzuarit, gjykata ka lëshuar një urdhër arresti, ndërsa tashmë ai ndodhet në paraburgim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.