• |
ide | kryesore

Chris Evans, në një romancë dashurie me Alba Baptista

-Instant, Paparazzi, Slider

Chris Evans është në një romancë dashurie me aktoren portugeze Alba Baptista. Sipas një burimi të brendshëm dyshja janë bashkë prej më shumë se një viti dhe është dicka serioze.


“Ata janë të dashuruar dhe Chris nuk ka qenë kurrë më i lumtur”, shtoi burimi për People . “Familja dhe miqtë e tij e adhurojnë atë.”


Baptista, e njohur për rolin kryesor në filmin e këtij viti “Mrs. Harris Goes to Paris”  flet pesë gjuhë. Ajo është vajza e një inxhinieri dhe një përkthyesi, sipas revistës , dhe ka ofruar “një sasi të madhe pune humanitare” në një jetimore në Kamboxhia.

“Ju shpenzoni shumë kohë duke mësuar se çfarë ka qenë e dobishme dhe çfarë nuk ka qenë,”u shpreh Chris Evans për People. “Unë gjithashtu e shoh vërtet vlerën dhe forcën pas të thënit, ‘Më vjen keq.“Nëse jeni në gjendje në ato momente të pambrojtura të qëndroni të qetë dhe të dëgjoni, dhe të thoni se ju vjen keq edhe nëse nuk mendoni se keni bërë ndonjë gjë të gabuar sepse nuk është nga këndvështrimi juaj, por nga këndvështrimi i personit tjetër, mendoj se hap një derë në një mënyrë shumë të shëndetshme.”

Ish-et e famshme të Evans përfshijnë Jenny Slate, Minka Kelly dhe Jessica Biel./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.