• |
ide | kryesore

1 orë para protestës, situata në bulevard e qetë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
bulevard

Situatë e qetë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” rreth një minuta para protestës së opozitës.


Organizatorët janë duke montuar skenografinë, teksa qarkullimi është i bllokuar.


Dy qytetarë shfaqen me flamujt e PD dhe përshëndesin me dy gishta, teksa merren masat e fundit për të pritur protestuesit.4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *