• |
ide | kryesore

Berisha dhe Meta krah për krah gati për të nisur protestën (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sali Berisha dhe Ilir Meta janë takuar të dy vetëm para pak çastesh para podiumit të ngritur për protestën e sotme.


Ndiqeni LIVE/ Nis protesta e opozitës (VIDEO) 


Ata të dy u nisën nga selitë e partive respektive në pakashumë të njëjtën kohë, të shoqëruar nga deputetë e simpatizantë. Berisha nuk foli për mediat në dalje të selisë, ndryshe nga herët e tjera. Meta foli shkurt për mediat. Sipas kreut të Partisë së Lirisë kjo do të jetë një “pranverë demokratike”. Ai theksoi se nuk priten probleme me mbarëvajtjen e protestës. ©Lapsi.al 


 10 Comments

  1. Militantja e Berishës kërcënon Ramën: Me jepni një snajper, jam gati ta vras. Hallall 30 vjet burg! O salih metaj jepja i snajperin kesaj katunarje elbasoni se shpetoni dhe ju nga rama.kriminelt spiuna salih metaj i gezohen mitingut per te rrezuar Alibeajn,ku ke mbrritur o kriminel serb salih

  2. Ditën e sotme Presidenti rus Vladimir Putin ka shpallur Non Grata Aleksandër Soros-in, së bashku me një numër qytetarësh të SHBA-së.

    Siç dihet, edhe Sali Berisha, që është shpallur Non Grata nga qeveria e SHBA-së dhe Britanisë së Madhe, ka deklaruar se sat ë vijë në pushtet do të shpallë Non Grata Sorosin. E sot, në protestën e PD-së, një nga parullat e para ka qenë pikërisht kjo…

  3. sa te lumtur duken si dy femije qe i cojne ne kopesht bashk ahhhhahahah,Likja dhe Saliu kriminel te pandashem sigurisht

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *