• |
ide | kryesore

Nga çmimi i naftës te Open Balkan dhe afera e inceneratorëve, zbardhen mesazhet e protestës së opozitës (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pak orë para protestës së opozitës mësohen disa nga parrullat që do të jenë në banderola e pankarta. Mes tyre janë afera e inceneratorëve, çmimi i lartë i naftës, shpopullimi, kosto e lartë e jetesës, policia e rrënuar, fluturimet e Ramës me charter e deri tek projekti i Ballkanit të hapur. Shihni fotot më poshtë. ©Lapsi.al
6 Comments

  1. mos ke filluar pune ketu tek Lapsi se ska mundesi ne cdo kohe reagon, Sala edhe Iliri sduhet te jene me ne kete politike qe jemi sote se me pranin e tyre Rama, behet edhe mbret, opozita si gjithemon do dali, do haje ndonje qofte, edhe do pi ndonje raki, atobuzat falas , zere se ishin me ekskursion

 1. Në listën e personave non grata është i përfshirë edhe Aleksandër Soros për të cilin disa ditë më parë, ishte ish-kryeministri Berisha i cili ka deklaruar se një nga aktet e para që do të bëjë kur Partia Demokratike në vijë në pushtet do të jetë shpallja non grata e Soros.

  Kujtojmë se kjo vjen pas akuzave të qeverisë ndaj opozitës duke e quajtuar atë si “opozita e rublave”.Ndonje pankarte per rublat e spiuneve salih metaj do kete,sepse tv ruse do jene live nga protesta

 2. Nga te gjitha keto parrullat.
  E vetmja e vertet eshte ajo qe kemi rrogat me te ulta ne europ.
  Ja kalojm vetm moldavis, mbase dhe maqedonis.
  Te tjerat futja kot se ka budallenj qe i han.
  1. Nje nga 10 qytetet me te ndotura ne bot. Hahahah vetem kina mund te ket nja 40 qytete. Lere pastaj pjesen tjeter te botes.
  2. Cmimi i naftes me i shtrenjti ne be. Hahahahah te pakten 12 shtete jua rendis tani qe e jan me te shtrenjta.
  3.Inceneratoret…nuk thot njeri qe nuk eshte vjedhur… Po mos ja qini nenen 430 mil… 430 eshte gjith shuma e projektit.
  4.Ushqimet me te shtrenjta..ehhh thuaj…. nje kile domate ne Belgjik 4 euro. Ne itali 3. Franc 3.5 Qumshti ne it 1.9 euro litri ne fr 2.1 ne gr 1.7.
  5. 22 milion me charter. Kjo nga përllogaritjet e saliut. Ketu muhabeti ndalon vet. Nuk ja vlen me te diskutosh.
  5.Policia….te bejm nje krahasim nder vite. Askush nuk mund te thote qe eshte me e keqe se disa vite me pare. Cdo vit dhe ka permisim.
  SHUME MIRE BENI QE PROTESTONI. EDHE QE KERKONI JETES ME TE MIRE.
  PO TE JET SEBEPI I KESAJ PROTESTE HALLET E NJE NJERIU, DHE JO HALLET E VERTETA TE POULLIT. KETU UN NUK PAJTOHEM.

  PROTEST TE MBARE.

 3. “Pse erdhi në Tiranë i besuari i Putinit vetëm një muaj para votimit të Rezolutës? Si dhe sa e shiti Sali Berisha votën dhe heshtjen e Qeverisë shqiptare asokohe ndaj kësaj Rezolute? Si hyri Partia Demokratike në bordoronë e Kremlinit pas këtij takimi dhe sa milionë rubla janë transferuar në llogaritë apo në interes të Sali Berishës?”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.