• |
ide | kryesore

Protesta/ “Na kanë fikur dritat që të mos shihet sa jemi” (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Organizatorët

Dritat përgjatë Bulevardit Dëshmorët e Kombit, që të çon drejt Sheshit Skënderbej, janë fikur.


Ky fakt u bë i ditur nga organizatorët e protestës së opozitës.


Ndiqeni LIVE/ Nis protesta e opozitës (VIDEO) 

“Balluku dhe Rama ka kanë fikur dritat nga ura drejt Sheshit Skenderbej, se nuk duan qe te shihet se sa jemi. Ndizni telefonat. Ndizni dritat..”, tha një prej organizatorëve. Kjo ishte edhe arsyeja pse bulevardi, siç duket nga foto më lart, u mbush me blicat e pjesëmarrësve. ©Lapsi.al 10 Comments

  1. po po aman se jeni shume ju ,kemi shum frik …fiken dritat se sdo harxhojme energji per njerez te paftyr si ju

  2. Nje kokloqe le 7 mesazhe mirpo aq debil eshte sa kuptohet menjeher qe eshte i njejti njeri.Ky do jeye ndonje bythqir i LGBT mavi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *