• |
ide | kryesore

Rama e kalon në heshtje protestën, nxjerr foto të tunelit të Llogarasë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Rama

Kryeministri Edi Rama duket që e ka kaluar në “heshtje” protestën e opozitës, që u zhvillua para zyrës së tij. Pak minuta pasi u mbyll protesta, ku pati dhe disa incidente të vogla, shefi i qeverisë publikoi disa foto në “Facebook” punimet që po kryhen në tunelin e Llogarasë.


“Tuneli i Llogarasë, ku tanimë janë hapur 4.5 nga 6 kilometrat e projektit që do ta afrojë bregun e Jonit me aeroportin ndërkombëtar të Vlorës dhe do të rrisë ndjeshëm kuotat e industrisë shqiptare të turizmit”, shkruan Rama.


Lexo më tej: Berisha shton presionin, kërcënon të destabilizojë vendin 


25 Comments

   1. Ky ben brima maleve me djersen dhe gjakun e shqiptareve per xhepin e vet dhe oligarkeve po harron se shum shpejt do ngeci vete ne tunelin e urrejtjes popullore qe do jete fatale per te dhe ata qe e rrethojne.

   2. Po shko mor kokerr bytheqiri!

    Si s’te vjen turp!

    Ca tuneli do beni ju o te zinj?! Po ju jeni te qire ne bythe! Thelle fare!

    Me kete metingun e fundit u kuptua qe jeni kucka 24 karatshe!

   3. as edhe nje sekond te vetme nuk punuan per shqiptaret,ky sekt satanik,bythqirash e kargojmarresh.sa me shume lengon populli,aq me te kenaqur jane mavit.

 1. Po per tunelin e rruges se arbrit nuk ke pas kohe me publiku nej foto….. Se i hoqe me urgjence paisjet nga kantieri i rruges se arbrit dhe i cove per tunelin qe i bo yzmet vilave te zamirit….
  Ti mos e rruj o dru i shtremet por keto jane shenime qe dynjaja i mbajne, dmth jane llogari, nje dite duhet te shlyhen….

 2. rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik rama ik

 3. Po normal! S’do merret me zdromsa Rama.

  Ne cfare niveli eshte Rama, ne cfare niveli jeni ju… 2 bote aliene.

  1. Ti kokerr legeni, sot duhet ta mbyllesh bucen!

   Se na keni care karin 3 muaj si gra te liga qe do hidhnit Edvinin sot.

   Dhe ju thashe: me kar ne bythe do te shkonit dhe me kar ne byth do te iknit.

 4. Zyrtarët e lartë të Berishës, sigurisht, e dinë se prej tij nuk del më gjë, por këta janë aq të korruptuar saqë shfaqen pas tij, me qëllim që t’ i shikojë me b… dhe të mos i denoncojë. Se B…. mund t’u thotë fare kollaj: ‘ Pa eja këtu more tezak!, unë t’i di ku i ke fshehur paratë, o silli paratë o jep jetën!’. Këtë frikë kanë. Sepse kanë parë si ka bërë B… me të tjerët deri më sot, prandaj iu duket e çmuar t’i rrinë pas B-së.Rama priti ta rrezonin qe pastaj te fliste,por spiunet salih metaj genjyen cecenet,cfare ndryshimi kishte protesta e salih metaj me protestat e lulzimes o shpellkare

    1. Kështu e nis raportimin e saj mbi protestën e Sali Berishës dhe Ilir Metës, Agjencia Shtetërore Ruse e Lajmeve, Tass, sipas së cilës, në Tiranë protestohet për shkak të korrupsionit dhe varfërisë.
     Agjencia e Lajmeve Tass është kujdesur të citojë dy aleatët në opozitë teksa flasin me tone lufte për “tradhtarë” dhe “beteja që duhen fituar.”Cecenet ne masturbim total,prisni rublat ruse si shpeblim ju jeni ajo specia cecene qe per bythen e salihut vrisni fisin tuaj

 5. Tridhjet e dy vite më vonë ne vazhdojmë të gënjejmë veten se këto dy personazhe janë shpresa jonë, e ardhmja jonë. Mjerim më të madh nuk mund të përfytyrohet, i ngjashëm me mjerimin që shkaktojnë profetët e rremë tek ndjekësit e tyre duke u predikuar rimëshirimin.

  Vendi ka nevojë uluritëse për një parti opozitare pro- përëndimore, euroatlantike dhe pa profetë sovranistë.

 6. Pisat nuk ndalen Vjedhin dhe Gerryejne Xhepat e Shqipetareve te Varfer!😤😤 thotë:

  Vetem veshja e Lindaes qe kishte veshur per Darken me Macron I kushtonte 50,000$$&gjithe veshja mbi 120,000$$$&!Kesaj i thone Shqiperia digjet dhe KURVA (PROSTITUTE). KRIFET🤮🤑🤮🤑 Sa I ka kushtuar udhetimi per tu takuar me Sorros✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️👠👗🍸🍾💍👗🍸🍧🍒🌻🥩👠💍👗🍾🍾 QEJFE!!’ Ne kurriz te PENSIONISTEVE. TE STER. VARFER!!!!!PTY. QELBESIRA!!!E COI GRUAN PER TJA …….. Atij qe ja dhuroi !!Per JORGOS. Mos ja merni per baze Muti I Rames te SHKRETIT I Duket MJALTE. Kur ja ben ne Goje. Dhe pordha e tij PARFUM!!!!I I ka shtuar nr e 🌭🌭🌭per gruan dhe familjen .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.